| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Yüksek verim | Yüksek verim |
|---|---|
| Çalışma şartı | Kazma Kum Toprağı Siltleri vb. |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Çelik Malzeme | Shaogang Q355B |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Marka adı | Zhonghe |
|---|---|
| Parça Adı | ekskavatör yıkım bomu |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uzunluk | 23-30m |
| Marka adı | Zhonghe |
|---|---|
| parça adı | Ekskavatör Teleskopik Boom Kol |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uygun ekskavatör | 10-15ton |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi |
| Garanti | 6 ay |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Renk | özelleştirilmiş |
|---|---|
| Kalite garantilidir | Evet |
| Durum | Yeni |
| Uygun ekskavatör | 6 tonluk ekskavatör veya üstü |
| Özellikler | Daha uzun ömür, kolay çatlamaz, yüksek etkili |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Kova | 0.5cbm 0.8 cbm 1 cbm 1.5cbm |
| Uygun ekskavatör | 20ton 25ton 30ton 55ton 60ton |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Kova silindiri | Yüksek kalite |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
|---|---|
| Garanti | Kol ve Boom için 6 ay kova için 3 ay |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton - 50ton |
| Kova silindiri | Dahil, yüksek kalite |
| Malzeme | Shaogang Q355B, Q690D veya isteğiniz gibi diğerleri |
| Kova silindiri | Mevcut |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, Q690D malzemesi |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Garanti | 6 ay |
| Uzunluk | 6m - 24m |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Uzunluk | 21m |
| Ürün Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Kolu |
| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
| Kovanın kapasitesi (cbm) | 0.4, 0.6, 0.8, 1, 2, 3, 4 metreküp |