| Malzeme | Shaogang Q355b, Q690D veya diğerleri isterken |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygun ekskavatör | 25 ton ekskavatör ve üstü |
| Kova | mevcut |
| Kova silindiri | mevcut |
| Malzeme | Shaogang Q355B, Q690D veya isteğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Kova silindiri | Kullanılabilir |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton ekskavatör ve üzeri |
| Kova. | Kullanılabilir |
| Durum | Yeni |
| Profesyonel üretim süreci | Evet |
|---|---|
| Sertifikalar | Patent, ISO, CE |
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
| Uygun ekskavatör | 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton ekskavatör ve üzeri |
| Ürün adı | satılık ekskavatör uzun bom kolu |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Mevcut, 24 Saat |
| Kalite | Yüksek garantili |
| kova | 0.8cbm 1cbm 2cbm |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton - 120ton |
| Başvurmak | 20ton - 22ton ekskavatör |
|---|---|
| Uzunluk | 15m - 16m |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
| Marka adı | Zhonghe |
|---|---|
| Parça Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uzunluk | 18m |
| Malzeme | Q355b, Q690D veya istedikçe diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma durumu | binaları yıkmak |
| Garanti | Kayar kol için 6 ay, kova için 3 ay |
|---|---|
| Özellikleri | Uzun menzilli, yüksek etkili ve daha uzun ömür |
| Başvurmak | 20ton - 55ton |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 2 cbm |
| parça adı | Kavma makinesi uzun uzanma dalga kolu |
|---|---|
| Malzeme | Q355B/Q690 |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uygun ekskavatör | 25-55 Ton |
| Uzunluk | 21-22m |
| Parça Adı | Kavma makinesi uzun uzanma dalga kolu |
|---|---|
| Malzeme | Q355B/Q690 |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uygun ekskavatör | 10-22 Ton |
| Uzunluk | 14m |