| Renk | Beyaz Sarı Mavi Kırmızı vb. |
|---|---|
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Başvurmak | Yıkım işleri, tarama, inşaat işleri |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay, 3 Ay |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Yüksek kalite | Evet |
| Marka | Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Tip | Standart veya Geliştirilmiş Bom Kolu |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Başvurmak | Bina Mühendisliği |
| Garanti | 1 yıl |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Malzeme | Q355B, Q690D |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m |
| Uygun ekskavatörler | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Marka | Zhonghe |
|---|---|
| Başvuru | Sürünen kazıcı |
| Malzeme | Q355+LG700 |
| Renk | Müşterinin Talebi |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Shaogang Q355B, Daha iyi çelik malzeme |
|---|---|
| Başvurmak | 6ton - 50ton |
| Özellikleri | Teleskopik, uzun erişim |
| Kazma Derinliği | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Q355B Q690D |
|---|---|
| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
| Kazma derinliği (m) | 10m 12m 16m |
| Paket | Ahşap Kılıflar / Kabarcık |
| Özellikleri | Hafif |
| Uygun ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Ekskavatör Markaları | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| OEM / ODM | Evet |
| Uzun Erişim | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Tablo | Sarı, Kırmızı, Mavi, Beyaz vb |
| Kova kapasitesi | 0,5 metreküp 1 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
|---|---|
| Ekskavatör modeli | 6ton 10ton 20ton 30ton 40ton 60ton 200ton |
| Renk | Özelleştirilmiş, Sarı, Kırmızı, Beyaz vb |
| Kalite | Premium / Yüksek Kalite |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m 16m 20m 22m |