| Kova silindiri | Kullanılabilir |
|---|---|
| Sertifikalar | Evet, CE, Patentler |
| Ürün Adı | Uzun uzaktaki patlayıcı kazıcı |
| kova | Kullanılabilir |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Malzeme | Premium Q355B, Q690D, Q355ne |
|---|---|
| OEM / ODM | Kullanılabilir |
| Renk | Özelleştirilmiş sarı kırmızı beyaz mavi |
| Başvurmak | ekskavatörler |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| Renk | Kırmızı Sarı Mavi Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | Kol ve patlama için 6 ay |
| Uygun bir kazıcı | 20ton 25ton 30ton 55ton 120ton Excavator |
| Satış sonrası hizmet | Teknik Destek |
| Özellikleri | Daha uzun ömür, kolay çatlama değil |
| Profesyonel üretim süreci | Evet |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton ekskavatör ve üzeri |
| Garanti Süresi | 6 ay |
| Geniş Uygulama | Uzun ekskavatör bomu kum, toprak, silt, çakıl kazma, iskelede boşaltma, temiz nehir vb. işlerde kull |
| Malzeme | Shaogang Q355b, Q690D veya diğerleri isterken |
| Uzunluk | 16m 18m 20m 22m 24m |
|---|---|
| Kovanın kapasitesi (cbm) | 0.4, 0.6, 0.8, 1, 2, 3, 4cbm |
| Sertifikalar | Patent, ISO, CE |
| Garanti | 6 Ay, 3 Ay |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton ekskavatör ve üzeri |
| Malzeme | Q355b, Q355ne, Q690D |
|---|---|
| Uygun Çalışma Koşulu | Kazma Kum Toprağı Silt Kaya Krili |
| Uygun bir kazıcı | Cat Hitachi Komatsu Sany |
| Kalite | Ödül |
| Uzunluk | 6m ila 35m |
| Özellikleri | Uzun erişim, yüksek verimlilik, sorunsuz çalışın |
|---|---|
| Malzeme | Shaogang Q355B, Q690D veya isteğiniz gibi diğerleri |
| Garanti | Boom and arm için 6 ay |
| Kova silindiri | Bir kova silindiri ekleyin |
| kova | Kova boyutu, uzun erişim uzunluğuna bağlıdır |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Özellikleri | Uzun erişim, sert kum kazma, kolay taşıma |
| Kazma Derinliği | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Garanti | Uzun kol ve uzun patlama için 6 ay |
|---|---|
| Geniş Uygulama | Kum, toprak, silt, çakıl kazma, iskelede boşaltma, temiz nehir vb. işlerinde kullanılır. |
| OEM / ODM | Kullanılabilir |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton 20 ton 25 ton 65 ton ekskavatör ve üstü |
| Sertifikalar | Patentler, ISO, CE |