Ana sayfa

Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Guangzhou HuiYi Heavy Industry Machinery Company Limited, Çin'de standart olmayan ekskavatör konusunda uzmanlaşmış lider bir markadır. Ekskavatör uzun erişim kolu aranıyor. Bizden gelin, Ekskavatör kepçesi arıyorsunuz, Bizden bulun.
Guangzhou Huiyi Ağır Sanayi Machinery Co., Ltd., ekskavatör aksesuarları ve mekanik ekipmanların araştırma, geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmış bir üretici olan Meixing Endüstri Parkı, Doğu Bölgesi, Huangpu Ekonomik Kalkınma Bölgesi, Guangzhou'da 2006 yılında kuruldu.
Ürünlerimiz kazık kolu, teleskopik kol, yıkım kolu, ekskavatör uzun erişim kolu, ekskavatör döner sondaj kulesi kolu, tünel delme bomu, ağır kaya kolu, hidrolik makaslar, hidrolik yüksek frekanslı kırıcı, ekskavatör kepçesi, ekskavatör kıskaç, yağ silindiri ve diğerlerini içerir. ekskavatör aksesuarları.Ürünler, çok amaçlı bir makine ve yüksek verimlilik ile karakterize edilir ve çeşitli mühendislik alanları için uygundur.
Şu anda, Huiyi Heavy Industry, yerel inşaat makineleri endüstrisindeki en büyük ve en uzun çift kafalı yatay işleme merkezini tanıttı.48 kesici kafa, 0,02 mm'lik bir hassasiyete ulaşmak için otomatik değiştirme özelliği ile donatılmıştır, bu da genel olarak büyük ölçüde iyileşir. diğer eklemlerin doğruluğu ve kolun torka dayanma yeteneği.
Ayrıca CNC plazma kesme makinası, NC alev kesme makinası, otomatik pah açma makinası, haddeleme makinası, pres fren makinası, tozaltı otomatik kaynak makinaları, hidrolik otomatik boru bükme makinaları, argon ark otomatik boru kaynak makinaları, dikey honlama makinası, silindirik taşlama makinası bulunmaktadır. , yatay uzatma 8 metre Torna makinesi, büyük delme makinesi, sıvı azot poli-soğuk uç teknolojisi, kumlama teknolojisi, sprey boya teknolojisi ve ürün kalitesini sağlamak için sağlam bir temel oluşturan çeşitli özel ve genel işleme ekipmanları. Her süreç yansıtır HuiYi'deki personelin yaratıcılığı.
Ürünlerimizin karmaşıklığının, güvenilirliğinin ve kalitesinin, özellikle zorlu ortamlarda üretkenlik üzerinde büyük bir etkisi olduğunu anlıyoruz.
Huiyi Heavy Industry şu anda 100'den fazla deneyimli teknik personel, kıdemli tasarımcı ve Ar-Ge ekibi istihdam etmektedir.Müşterilerin özelliklerini karşılayan özelleştirilmiş ürünleri destekliyoruz ve müşterilere tasarım, kurulum, devreye alma, eğitim ve bakım için tek elden hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.
Uzun yıllara dayanan deneyim ve geliştirme ile Huiyi Heavy Industry, HITACHI,SANY,CAT,VOLVO,KOMASTU,XCMG,SDLG gibi sektördeki birçok tanınmış markanın güvenini kazanmıştır.
LIUGONG,LongGong,HYUNDAI,DOOSAN,ZOOMLION,SUNWARD,KOBELCO,KATO,SUMITOMO,LOVOL.
Huiyi Heavy Industry, yüksek teknoloji kurumsal sertifikası, inşaat makineleri bileşenlerinin ISO9001 uluslararası kalite sertifikası, ISO4001 çevre yönetim sistemi sertifikası ve bir dizi teknik patent kazandı.
Ekskavatör uzun erişim kolu arıyorsunuz. Bizden gelin, Ekskavatör kepçesi arıyorsunuz, Bizden bulun.
Huiyi'de insan odaklı, kalite, yenilik, iyileştirme ve sürekli iyileştirme ve ilerleme değerlerine inanıyoruz.
Dünyanın her yerinden müşterileri ağırlıyoruz ve standart dışı parça ve cihazlar sağlayan ekskavatör alanında lider olmak için çalışıyoruz.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Guangzhou Huiyi Ağır Sanayi Makine Co, Ltd H 2006 yılında, bağımsız araştırma ve geliştirme, ekskavatör standart büyük önkol, teleskopik bom, kazık, açık bina patlaması, dönen matkap kolu, iki bölümden oluşan çeşitli profesyonel üretim kuruldu genişletilmiş büyük önkol, ağır kaya kolu, her türlü kazma kovası, hızlı değiştirme konektörleri, kepçe, yağ silindiri montajı, hidrolik titreşimli çekiç, ahşap ve diğer inşaat makineleri yedek parçaları ve yarı otomatik ve tam otomatik dikey honlama makinesi vb.,
Yurtiçi ve yurtdışında iyi satıyor.
Ana müşteriler, inşaat makineleri alanında dünyanın en büyük 50'si olan Carter, Sany, XCMG, Komatsu, Hitachi, Volvo, Hyundai, Kobelco, Levo, vb. Hitachi ve Hyundai'nin belirlenmiş destek üreticileri.
2016 yılından bu yana şirket, 30'dan fazla patentli teknolojiye sahip, eyalet düzeyinde bir yüksek teknoloji kuruluşu olarak derecelendirilmiştir.Sektörde kalite ve ölçeğe öncülük eden, uzun yıllar boyunca hızlı büyümeyi sürdüren büyüyen küçük ve orta ölçekli bir kuruluştur.
Çalıştay 6S yönetim sistemini benimsedi ve çevresel değerlendirme, kalite ve çevre yönetim sistemi sertifikasyonunu geçti.Temmuz 2020'de dış yatırım başlatıldı ve temel omurga öz sermaye teşviki uygulandı.Yönetim seviyesi daha da iyileştirildi ve geliştirme durumu iyiydi.

Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd.
1 2 3 4 5 6
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Güneydoğu Asya

Afrika

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : huiyi

Yıllık satış : 15000000-16000000

Yıl kurulan : 2006

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Sertifikalar Çin Guangzhou Huiyi Heavy Industry Machinery Co., Ltd. Sertifikalar