| OEM / ODM | Evet |
|---|---|
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay |
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Ödül | Evet |
| Malzeme | Shaogang Q355B, Q690D veya isteğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kalite | Ödül |
| Kova silindiri | Kullanılabilir |
| Garanti | Kol ve Boom için 6 ay, kova için 3 ay |
| Garanti | Kol ve patlama için 6 ay |
|---|---|
| Renk | Özelleştirilmiş Kırmızı Sarı Beyaz |
| Uygun bir kazıcı | 120 tonluk kazık makinesi |
| Özellikleri | Daha uzun ömür, kolay çatlama değil |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Package | YES |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| Malzeme | LG700 / HG785 |
|---|---|
| Silindir | Premium silindir |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 14m 16m 18m |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Standart Kova |
| Satış sonrası hizmet | Evet |
| Renk | özel |
|---|---|
| Kova silindiri | Kullanılabilir |
| Malzeme | Q355B, Q690D malzemesi |
| Uzunluk | 6m - 24m |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kova silindiri | İçeri alındı |
| Kalite | Ödül |
| Malzeme | Q355b, Q355ne, Q690D vb. |
| Satış sonrası hizmet | Kapsamlı, 24 saat mevcut |
| Malzeme | Shaogang Q355b, Q690D veya diğerleri isterken |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Uygun ekskavatör | 25 ton 30ton ekskavatörü ve üstü |
| Kova kapasitesi | 0.8cbm 1cbm 1.5cbm 2cbm |
| Kova | Mevcut |
| Yüksek Kaliteli Çelik Malzeme | Shaogang Q355B veya Q690D veya talep ettiğiniz diğer malzemeler |
|---|---|
| Ürün adı | Ağır Güçlü Q690D / Q355B Kazı için genişletilmiş erişimli uzun menzilli kabuk kazıcı |
| Malzeme | Shaogang Q355b, Q690D veya diğerleri isterken |
| Sertifikalar | Evet |
| Garanti Süresi | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
|---|---|
| uzunluk | 16m 18m 20m 22m 24m |
| Sertifikalar | Patent, ISO, CE |
| Daha uzun hizmet ömrü açıklığı | Evet |
| Ürün adı | satılık ekskavatör uzun bom kolu |