| Uygun çalışma koşulları | temel çukuru, bodrum, dar yerler |
|---|---|
| Özellikleri | Uzun erişim, sert kum kazma, kolay taşıma |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Durum | Yeni |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Beyaz vb |
|---|---|
| Uygun | Kum, kaya, toprak kazma, yıkım işi |
| Satış sonrası | Teknik Destek, 24 Saat Hizmet |
| Uzunluk (m) | 6m - 25m |
| Testler | Göndermeden önce tam testler |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Uzun Erişim | 6m 10m 16m 18m 20m |
| Kazma Derinliği | 15m 16m 18m 20m 22m |
| Kova kapasitesi | 0,6 metreküp 0,8 metreküp 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp |
| Renk | Özelleştirilmiş, Kırmızı, Mavi, Sarı vb |
| Uzun mesafe | 10m 12m 16m |
|---|---|
| ODM/OEM | Kullanılabilir |
| Renk | Özelleştirilmiş kırmızı sarı mavi turuncu |
| Malzeme | Q355B, Q690D, Premium Materyal |
| Üreticisi | - Evet. |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Testler | Evet |
| Kova silindiri | Mevcut |
| Malzeme | Q355B, Q690D malzemesi |
| Garanti | 6 ay |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Satış sonrası | Evet |
| Özellikler | Daha uzun ömür, kolay çatlama değil |
| Anahtar kelime | Uzun uzaktaki patlayıcı kazıcı |
| Malzeme | Premium Q355b/Q690D/Q355NE |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 16m 18m 20m 25m |
| Durum | Yepyeni |
| Uygun ekskavatör | 10ton 20ton 30ton 35ton 55ton |
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kova silindiri | Bir kova silindiri ekleyin |
| Malzeme | Q355b Q690D Q355NE Müşteriler isteğine göre |
| kova | 0.45cbm 0.5cbm 0.8cbm mevcut |
| Garanti | Kol patlaması için 6 ay, kova için 3 ay |
| Malzeme | Premium Q355b/ Q690D |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Uygun ekskavatör | 20 tonluk ekskavatör veya üstü |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Durum | Yeni |
| Sertifikalar | Patent, ISO, CE |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Geniş Uygulama | Kum, toprak, silt, çakıl kazma, iskelede boşaltma, temiz nehir vb. işlerinde kullanılır. |
| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
| Özellikleri | Daha Uzun Ömür, Yüksek Etkili |