| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Sertifikalar | Patent, ISO, CE |
| Garanti | 6 Ay, 3 Ay |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton 20 ton 25 ton 55 ton ekskavatör ve üzeri |
| İsim | Ekskavatör Uzun Uzanma Kolu |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | Sumitomo, Sany, Kedi, Komatsu, Zoomlion vb. |
| OEM / ODM | Evet |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 15m 18m 20m 22m |
| marka | Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
| Uzunluk | 17-23m |
| Uygun ekskavatör | 65-95 ton |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Hizmet ömrü arası | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
|---|---|
| Uygun bir kazıcı | 6 ton ila 50ton ekskavatör |
| Malzeme | HG785, daha hafif daha güçlü |
| kova | 0,2 cbm ila 1.2 cbm kullanılabilir |
| Özellikleri | Kazı makinesi için teleskopik kol |
| Tam test | Evet |
|---|---|
| Uygun ekskavatör (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| Marka adı | Zhonghe |
|---|---|
| Parça Adı | Ekskavatör Uzun Uzanma Bomu |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uzunluk | 10-28m |
| Başvurmak | 10ton-16ton ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
| Durum | Yeni |
| Uzunluk | 10m-14m |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Shaogang markası Q355b, Q690D |
|---|---|
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, kova için 3 ay |
| kolay kurulum | - Evet. |
| Kolay bakım | - Evet. |
| Silindirler | Yüksek kaliteli geliştirilmiş silindirler |
| Marka adı | Zhonghe Machinery |
|---|---|
| Ürün adı | Ekskavator kaydırma kolu |
| Başvuru | Ekskavatör |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Maksimum kazma derinliği | 8M, 10M, 11M, 12M |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Uzunluk | 15m - 16m |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 24ton - 60ton ekskavatörü |
| Çalışma durumu | binaları yıkmak |