| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Uygun ekskavatör | Komatsu, Sany, Sumitomo, Kedi vb. |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 15m 16m |
| Kalite | Prim |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Türü | Ekskavatör Ataşmanı |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Model | SSB089 |
| Garanti | 6 ay |
| Kaynak | Güçlü |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 20 Ton - 85 Ton |
|---|---|
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Maksimum Kazık Kaldırma Yüksekliği | 13,5m, 15,8m, 19m, 24M |
| Maksimum Kazık Açısı | Yaklaşık 160 Derece |
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D veya İstediğiniz Gibi Diğerleri |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 20 Ton - 85 Ton |
| Maksimum Kazık Kaldırma Yüksekliği | 13,5m, 15,8m, 19m, 24M |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| kova | Clamshell kovası, 2 cbm, 2.5cbm |
| Koruma | Kolay bakım, düşük arıza oranı |
| Verimlilik | Yüksek verim |
| Kazma Derinliği | 6m 8m 10m 12m |
|---|---|
| Uygun çalışma ortamı | Ev Temeli Kazma Çukurları, derin çukurlar, kesonlar |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| OEM/ODM | Evet |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Malzeme | Q355b, Q690D veya istedikçe diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatörü |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma durumu | tünel çalışması |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | tünel işi |
| Durum | Yeni |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |