| Kazma Derinliği(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | premium kaynak |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma / özelleştirilmiş |
| kaynak | premium kaynak |
|---|---|
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
| Uygun Ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany vb. |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM / ODM | Evet |
| Malzeme | BS900E, Premium Malzeme |
|---|---|
| kova | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm kova |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Uzun Erişim (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
|---|---|
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Kova kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Teleskopik Boom |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| kova | Clamshell kovası / çırpma / kap |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Kaynak | Güçlü |
| Uyumluluk | Çeşitli Marka Ekskavatörlere Uyumludur |
| Kovanın Kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |