| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kazma Derinliği | 6m-16m |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Kalite | Ödül |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| İstif | Çelik sac kazık, çimento yığını |
|---|---|
| Malzeme | Birinci sınıf Shaogang Q355B |
| Özellikleri | daha uzun ömür ve yüksek etkili |
| Garanti | 6 ay |
| Özelleştirme | Özelleştirme hizmeti mevcut |
| Features | Long reach, digging hard sand, easy transportantion |
|---|---|
| Material | Shaogang Q355B |
| Digging Depth | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Suitable working conditions | foundation pit, basement, narrow places |
| Condition | New |
| İsim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Çoklu kırıcı/Çoklu kesici |
| Uygulama | Kırma ve Kesme Operasyonu |
| Uygunluk | 20-40ton ekskavatör |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| isim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | ekskavatör kök tırmığı |
| Başvuru | Arazi Temizleme ve Saha hazırlığı |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Garanti | 6 ay |
| İsim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | ekskavatör portakal kabuğu çeneli |
| Uygulama | Dökme taş, çelik, ahşap ve diğer malzemeleri yükleme ve boşaltma |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Garanti | 6 ay |
| İsim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | ekskavatör kök tırmığı |
| Başvuru | Arazi Temizleme ve Saha hazırlığı |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Garanti | 6 Ay |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| İstif | Çelik sac kazık, çimento yığını |
| Uzunluk | 11m-24m |
| Malzeme | Birinci sınıf Shaogang Q355B |
| Özellikleri | daha uzun ömür ve yüksek etkili |