| Uzunluk | 11m-24m |
|---|---|
| İstif | Çelik sac kazık, çimento yığını |
| Malzeme | Birinci sınıf Shaogang Q355B |
| Özellikleri | daha uzun ömür ve yüksek etkili |
| Başvurmak | 20 ton - 85 tonluk ekskavatör |
| İsim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör hidrolik kesici |
| Uygulama | inşaat yıkımı |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Garanti | 6 ay |
| İsim | Ekskavatör Ataşmanları |
|---|---|
| Tip | Ekskavatör Kazık Çekici |
| Ağırlık | 3550kg |
| Uygun ekskavatör (ton) | 30-40ton |
| Uygulama | inşaat yıkımı |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kova kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Silindirler | Premium silindirler |
|---|---|
| kaynak | Prim |
| Durum | Yepyeni |
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Features | Long reach, high effective and longer life-span |
|---|---|
| Apply to | 20ton |
| Bucket capacity | 0.1 cbm - 1cbm |
| Condition | New |
| Material | Shaogang Q355B |
| Marka adı | Zhonghe Machinery |
|---|---|
| Ürün adı | ekskavatör tünel kolu |
| Başvuru | Madencilik ve İnşaat |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Malzeme | Q355B/Q690 |
| Marka | Kaiping Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Tip | sökücü |
| Başvuru | Ekskavatör eki |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri Gerekli |
| Ürün adı | Ekskavatör kaya kovası |
|---|---|
| Tip | Mekanik |
| Malzeme | Q355B/NM400/Hardox500 |
| Başvuru | Ekskavatör eki |
| Başvurmak | Kaya Tarama |
| Malzeme | BS900E, premium ve yüksek kaliteli malzeme |
|---|---|
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Kalite | Yüksek kalite, premium |
| kova | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm kova |
| Uzun Erişim (M) | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |