| Malzeme | Shaogang Q355B, Daha iyi çelik malzeme |
|---|---|
| Uygun Ekskavatör Modeli | 1 ton - 55 ton |
| Özellikleri | daha uzun ömür, yüksek etkili |
| Garanti | 3 Aylık |
| Kalite | Üstün kaliteli |
| kaynak | Prim |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
| Durum | Yepyeni |
| Tip | teleskopik kol |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Uzun mesafe | 6m 8m 10m 12m 16m |
| Garanti | 6 ay |
| Renk | özel |
| ODM/OEM | Kullanılabilir |
| silindir | Premium silindir |
|---|---|
| Sepet | 12.9 Strew Özelleştirilmiş |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Kazma Derinliği | 11 dakika |
| Malzeme | Q355B |
| ODM/OEM | Kullanılabilir |
|---|---|
| Uzun mesafe | 10m 12m 16m |
| Satış sonrası hizmet | Evet, 24 saat mevcut |
| Malzeme | Q355B, Q690D, Premium Materyal |
| Üreticisi | - Evet. |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Durum | Yeni |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | tünel işi |
| Durum | Yeni |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Başvurmak | 6 ton - 55 ton |
|---|---|
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
| Garanti | 6 Ay, 3 Ay |
| Garanti | Kol patlaması için 6 ay, kova için 3 ay |
|---|---|
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Özellikleri | Ağır Görev |
| Uygun ekskavatörler | 6ton - 60ton |
| Çalışma şartı | Tünel kazmak, sert kaya, sert kum |