| İstif | Çelik sac kazık, çimento yığını |
|---|---|
| Özellikler | daha uzun ömür ve yüksek etkili |
| Uzunluk | 11m-24m |
| Başvurmak | 20 ton - 85 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Malzeme | Q355B, Q690D, Q355NE |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi, Beyaz vb |
| Uygun ekskavatörler | 6 ton - 66 ton |
| Uygun | Kum, kaya, toprak kazma, yıkım işi |
| Uzunluk (m) | 6m - 25m |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Cat vb. |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 14m 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kova kapasitesi | 0,6 metreküp 0,8 metreküp 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp |
| Malzeme | Q355b, Q690D veya istedikçe diğerleri |
| Başvurmak | Kazma kum toprak silt çakıl kaya vb. |
| OEM / ODM | Mevcut |
|---|---|
| Malzeme | Q345, Q355B, Q690D |
| Kazma Derinliği | 10m 16m 18m 19m 20m |
| Uzun Erişim | 18m 19m 20m |
| Uygun ekskavatörler | 10ton'dan 200ton'a |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Kalite | Prim |
| Uygun ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Ekskavatör Markaları | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
|---|---|
| OEM / ODM | Evet |
| Tablo | Sarı, Kırmızı, Mavi, Beyaz vb |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Malzeme | Q355B, Q690D, NE355 |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| OEM / ODM | Evet |
| Kalite | Premium / Yüksek Kalite |