| Malzeme | Shaogang Q355b, Q690D |
|---|---|
| Garanti | Kol ve patlama için 6 ay |
| Boru hattı | Sorunsuz boru hattı, kolay değil |
| Kalite | Ödül |
| Kesinlik | Yüksek hassasiyet |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
|---|---|
| Garanti | 6 ay, 24 saat |
| Evlilik | premium kaynak |
| Uzun Erişim | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü, özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Evet |
|---|---|
| Uygun Ekskavatörler | 20ton veya üzeri Ekskavatör |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Kalite | En iyi 1 |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Evlilik | premium kaynak |
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
| Garanti | Teleskopik kol ve silindir için 6 ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| OEM / ODM | Evet |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kapaklı Kova Kapasitesi | 1 metreküp - 3 metreküp |
| Kazma derinliği (m) | 18m 22m 25m 30m 32m |
| Uygun Ekskavatörler | 10 ton - 200 ton |
|---|---|
| Ekskavatör Markası | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Kobelco vb. |
| Teknik Destek | Evet, 24 saat mevcut |
| yüksek kalite | Premium, İlk 1 |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Garanti | Kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Satış sonrası servis | Evet |
| Teknik Destek | Evet |
| Warranty | 6 months for Boom and Arm, 3 months for Bucket |
| Özellikler | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Uygun Ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Satış sonrası servis | Evet |