| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkinlik, daha uzun hizmet ömrü |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler, ünlü marka silindirleri |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| kova | Clamshell kovası / çırpma |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Evlilik | Premium kaynak, kusur algılama |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Garanti | Teleskopik kol ve silindir için 6 ay |
| Durum | Yeni, yepyeni |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garanti | Kayar kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton ekskavatör |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Shaogang Q355B/diğer isteğiniz gibi |
|---|---|
| Renk | Özel |
| Uzunluk | 11m-24m |
| Durum | Yeni |
| Uygun bir kazıcı | 20 ton - 85 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kova | standart kova |
| Ağırlık | 10kgs-730kgs |
| Özellikler | Yüksek Etkili ve Daha Uzun Ömürlü |
| Birinci Sınıf Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| kova | 1.5cbm 2cbm clamshell kova / çırpma / kap |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | Premium kaynak, tel ip |
| Tel halat | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Kazma Derinliği(m) | 6m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
|---|---|
| Ekskavatör modeli | 6 ton - 55 ton |
| Malzeme | Q355B, Q690D |
| OEM / ODM | Evet |
| Yüksek Verimlilik | Evet |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | premium kaynak |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| Malzeme | BS900E |
|---|---|
| Kalite | Prim |
| Kazma Derinliği | 12m - 32m |
| Hizmeti özelleştir | Evet |
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |