| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Uygun Ekskavatörler | 10ton 20ton 25ton 30ton 35ton 55ton |
| OEM / ODM | Evet |
| yüksek kalite | En iyi 1 |
| Garanti | 6 Ay, 3 Ay |
| Uzunluk | 10m 16m 18m 20m 22m 24m |
|---|---|
| Kovanın kapasitesi (cbm) | 0.4, 0.6, 0.8, 1, 2cbm |
| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
| Ürün Adı | uzun erişimli ekskavatör erişimi |
| Garanti | Büyük bom ve küçük arm için 6 ay, kova için 3 ay, silindirler için 6 ay |
| Malzeme | Q355b, Q355ne, Q690D vb. |
|---|---|
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| Garanti | Kol ve patlama için 6 ay |
| Kova silindiri | İçeri alındı |
| kova | 0.8cbm 1cbm 1.2cbm 2cbm 4cbm |
| Garanti | Kol ve Boom için 6 ay, kova için 3 ay |
|---|---|
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| kaynak | Daha iyi kaynak |
| Özellikleri | Daha uzun ömür, kolay çatlama değil |
| Malzeme | Q690D, Q355ne, Q355b, |
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Kovanın kapasitesi (cbm) | 0,4, 0,6, 0,8, 1 metreküp |
| Garanti | 6 ay |
| Uzunluk | 8m 10m 11m |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Özellikler | Uzun Erişim ve Daha Uzun Hizmet Ömrü |
| Kazma derinliği (m) | 12m 18m 20m 22m 25m |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Özelleştirilmiş, Kırmızı, Mavi, Sarı vb |
| Features | Long reach, high effective and longer life-span |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Malzeme | HG785, daha hafif daha güçlü |
|---|---|
| Hizmet ömrü arası | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik sorunsuz çalışıyor |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton ila 50ton ekskavatör |
| kova | 0,2 cbm ila 1.2 cbm kullanılabilir |