| Malzeme | Q690D veya HG785 |
|---|---|
| ekskavatörler | 6ton ila 55ton |
| Garanti | Kol ve silindirler için 6 ay |
| Özellikleri | İki bölüm teleskopik |
| OEM / ODM | Kullanılabilir |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Tablo | üç katman |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| Uygun Ekskavatör Modelleri | 6Ton - 200Ton |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Tip | Ağır iş |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Uygun Ekskavatör Markası | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Ekskavatör modeli | PC200, SK220, CAT 320, ZX1200 vb. |
| Pinler | Aşınmaya dayanıklı pimler |
| OEM / ODM | Evet |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Uzun Erişim | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Başvurmak | Tarama, Yıkım Çalışması, Kum Toprak Kaya Kazma |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
|---|---|
| kova | 2cbm clamshell kovası |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Silindir | Yüksek kaliteli silindirler, ünlü marka silindirleri |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 10m 16m 18m 20m 21m 22m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Kalite | Prim |
| OEM/ODM | Evet |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi, siyah |
| Garanti | 6 ay |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
|---|---|
| Yedek parça | Yüksek Kalite |
| Titreşim | Titreşim Kanıtı |
| Moq | 1 parça / set |
| Uygun ekskavatör (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Ekskavatör modeli | 20ton 30ton 35ton 55ton 60ton |
| Ürün Adı | Ekskavatör Standart Kol Standart Bom |
| Satış sonrası servis | Evet |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Teleskopik Boom |
| Durum | Yeni |