| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 6m-16m |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B daha hafif ve daha güçlü |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6ton - 8ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Uzunluk | 8m-11m |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Yay hortumu | Prim |
|---|---|
| Malzeme | LG700 / HG785 |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Standart Kova |
| Silindir | Premium silindir |
| Garanti | 6 ay |
| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskopik kol |
|---|---|
| ekskavatör aksesuarları | Kovak ve diğer aksesuarlar |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B daha hafif ve daha güçlü |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Ürün adı | ekskavatör teleskopik patlama |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Başvurmak | 12-35ton Ekskavatörler |
| Malzeme | Q690d |
| Uzunluk | 13,5m |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Renk | Özel |
| Malzeme | Shaogang Q355B/diğer isteğiniz gibi |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Hurda Çelik Yakalama |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 10-60 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | prim Q355B |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Garanti | 6 ay |
| Kaynak | Ödül |
| Kova silindiri | Genişlemiş |
|---|---|
| çalışma aralığı | 12m 13m 14m |
| Çalışma şartı | Kazma Evi Vakfı, Dar Yerler |
| Uygun ekskavatörler | Cat Hitachi Komatsu Sany |
| Uzun mesafe | Uzun mesafe |