| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
|---|---|
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Durum | Yeni |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kova silindiri | katmak |
| Kova. | katmak |
| Malzeme | Shaogang Q355B, Q690D veya isteğiniz gibi diğerleri |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton ekskavatör ve üstü |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m |
| Uygun ekskavatörler | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Renk | Beyaz Sarı Mavi Kırmızı vb. |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m |
| Uygun ekskavatörler | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Renk | Beyaz Sarı Mavi Kırmızı vb. |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Teleskopik Boom |
| Durum | Yeni |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
|---|---|
| Özellikleri | Yüksek mukavemet Yüksek etkili |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |