| Garanti | Kayar kol için 6 ay, kova için 3 ay |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 2 cbm |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Başvurmak | 20ton -25ton ekskavatör |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
| Durum | Yeni |
| Uzunluk | 17m - 18m |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Kova kapasitesi | 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,2 metreküp |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| OEM / ODM | Evet |
| kaynak | Prim |
| İstif | Çelik sac kazık, çimento yığını |
|---|---|
| Özellikleri | daha uzun ömür ve yüksek etkili |
| Uzunluk | 11m-24m |
| Başvurmak | 20 ton - 85 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 45-120T |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
|---|---|
| kova | 0.5cbm 1cbm 1.5cbm |
| Kova silindiri | katmak |
| Uzunluk | 16m 18m 20m 21m |
| Malzeme | Q355B Q690D Q355ne |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |