| Uygun bir kazıcı | Hitachi Komatsu Sany Cat vb. |
|---|---|
| Malzeme | Q355B |
| Uzun mesafe | Teleskopik, silindire göre genişletin ve geri çekilme |
| Ağır Görev | Ağır Görev |
| Garanti | Kol ve silindirler için 6 ay |
| Testler | Tam Testler |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| Ekskavatör modeli | 6 ton - 65 ton |
| OEM/ODM | Evet |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
|---|---|
| ekskavatör aksesuarları | Kovak ve diğer aksesuarlar |
| Kazma Derinliği | 6m-16m |
| Başvurmak | 6 ton - 60 ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Kazma Derinliği | 6m-16m |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B |
| Kalite | Ödül |
| Marka adı | Zhonghe |
|---|---|
| parça adı | Ekskavatör Teleskopik Boom Kol |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uygun ekskavatör | 20-35 Ton |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Kalite | Ödül |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| Kazma derinliği (m) | 10M 12M |
| teleskopik | - Evet. |