| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskopik kol |
|---|---|
| ekskavatör aksesuarları | Kovak ve diğer aksesuarlar |
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B daha hafif ve daha güçlü |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Evlilik | Premium kaynak, kusur algılama |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Garanti | Teleskopik kol ve silindir için 6 ay |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| After-sales service provided | Online support,Video technical support |
| Bucket capacity | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Machine weight | 6-36T |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Evlilik | premium kaynak |
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
| Garanti | Teleskopik kol ve silindir için 6 ay |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Package | YES |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| Anahtar kelime | ekskavatör teleskopik kol |
|---|---|
| Malzeme | Q690D / HG785 |
| Uygun ekskavatör | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kalite | Premium, yüksek kalite |
| Kazma derinliği (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Anahtar kelime | Teleskoplu kazıcı kolu |
| kova | 2cbm 2.5cbm clamshell kova / standart kova |
| Malzeme | HG700, Q690D |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 12m 14m 16m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| hortum rulo | Büyütmek |
| Silindir | Premium silindir |