| Malzeme | BS900E Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Uzunluk (m) | 10m - 32m |
| Uygun Ekskavatör Modeli (ton) | 25ton - 65ton |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma / kap |
| Uygun Ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| Kazma derinliği (m) | 20m 25m 30m 32m 35m |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Savaşçı bir şekilde | 6 ay - 1 yıl |
| Bakım | Uygun bakım |
| Ön ekleme | Clamshell kovası / çırpma |
| Tam test | Evet |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Evet |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Color | Red, Yellow, Blue White Customized |
| OEM/ODM | YES |
| Tel halat | Prim |
|---|---|
| Uygun Ekskavatör Markası | Çeşitli Ekskavatör Markası: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion vb. |
| Testler | Evet |
| Renk | Özelleştirilmiş, kırmızı, sarı, beyaz |
| Garanti | Evet, kol ve silindirler için 6 ay, kova için 3 ay |
| Yay hortumu | Prim |
|---|---|
| Malzeme | LG700 / HG785 |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Standart Kova |
| Silindir | Premium silindir |
| Garanti | 6 ay |
| Efficiency | High Efficiency, High Effective |
|---|---|
| Bucket | 2cbm Clamshell Bucket |
| Maintanment | Easy Maintanment, Add Lubricant |
| Digging Depth(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| OEM / ODM | YES |
|---|---|
| High Efficiency | YES |
| Color | Accoring to clients' requirement |
| Customized | YES |
| MOQ | 1 piece / set |
| OEM / ODM | Evet |
|---|---|
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Ödül | Evet |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |