| Uygun Ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Kazma Derinliği(m) | 6m 8m 10m 12m 14m 15m 16m 18m |
| Malzeme | LG700, HG785 |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| OEM / ODM | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| kapaklı kova | 0,8 metreküp 1 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
| Başvuru | Evin Temel Çukurlarını Kazmak, Derin Çukurlar |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| Malzeme | BS900E, Çoklu Halatlı, Genişletilmiş Makara |
| Malzeme | LG700, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Uzunluk | 10m 15m 18m 20m 25m 28m |
| Anahtar Kompozisyon | Tel Halat, Silindirler, Çelik, Rulmanlar, Kaydırıcılar |
| Ekskavatör Modelleri | 6ton - 60ton |
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Sany Kobelco Kato vb. |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-100ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Uygun ekskavatör modeli | 6 ton - 200 ton |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Teknik Destek | Evet |
| Başvuru | İnşaat işi, Yıkım işi, Tarama vb. |
|---|---|
| Uzun Erişim (M) | 10m 20m 25m 30m 32m |
| Kova silindiri | Yüksek Kaliteli Kova Silindiri |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Malzeme | NM400, Q690D, Q355B |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Ekskavatör Modeli | 6 ton - 65 ton |
| Uygun ekskavatör | Sumitomo, Sany, Kedi, Komatsu, Zoomlion vb. |
| Başvuru | Taş, Tahta Tutma |