| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Ürün Adı | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
| OEM/ODM | Kabul edilebilir. |
| Durum | Yeni |
| Renk | müşteri gerektirdiği gibi |
| Malzeme | LG700 |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Daha uzun hizmet ömrü açıklığı | Evet |
| OEM / ODM | Evet |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| Malzeme | Shaogang markası Q355b, Q690D |
|---|---|
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, kova için 3 ay |
| kolay kurulum | - Evet. |
| Kolay bakım | - Evet. |
| Silindirler | Yüksek kaliteli geliştirilmiş silindirler |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Color | YES, Yellow, Red, White, Etc |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Tam test | Evet |
|---|---|
| Uygun ekskavatör (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| Kalite | Ödül |
|---|---|
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Kazma Derinliği | 6m-16m |
| kova | Standart Kova / Kapaklı Kova |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | BS900E daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Tel halat | Çok zincirli tel ip |
| Kazma uzunluğu | 10m 12m 20m 25m 30m 32m |
| kaynak | Daha iyi kaynak |
| Kalite | Prim |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Standart Kova |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| yedek parçalar | Daha uzun hizmet ömrü ile premium yedek parçalar |
| Kazma Derinliği | 14m 16m 18m |
| Malzeme | LG700 / HG785 |