| Kova kapasitesi | 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,2 metreküp |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| OEM / ODM | Evet |
| kaynak | Prim |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Kova kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |
|---|---|
| kaynak | Prim |
| Model | SSB089 |
| Garanti | 6 ay |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m |
| Uygun ekskavatörler | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Renk | Beyaz Sarı Mavi Kırmızı vb. |
| Özellikleri | Daha derin kazma derinliği |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü malzeme |
| Anahtar kelime | Clamshell kovası ile teleskopik ekskavatör kolu |
| Garanti | Silindirler ve teleskopik kol için 6 ay |
| Kalite | İlk 1 Premium, Yüksek Kalite |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kova kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Kazma Derinliği(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | premium kaynak |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma / özelleştirilmiş |
| ekskavatör aksesuarları | Kova, Standart Kova, Kapaklı Kova ve diğer aksesuarlar |
|---|---|
| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskopik kol |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B daha hafif ve daha güçlü |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet sağlanan hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Desteği |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makine ağırlığı | 6-36t |