| Marka | Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Tip | Standart veya Geliştirilmiş Bom Kolu |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Başvurmak | Bina Mühendisliği |
| Garanti | 1 yıl |
| Malzeme | Ünlü Marka-Shaogang Q355B |
|---|---|
| Teleskopik silindir | Yüksek Kalite |
| Çelik kalitesi | Yüksek kalite |
| Kaynak teli | Premium kaynak teli |
| Kazma derinliği (m) | 12m 16m |
| Malzeme | BS900E, Premium Malzeme |
|---|---|
| Uzun Erişim (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| kova | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm kova |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Malzeme | BS900E, Premium |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 25m - 32m |
| Uygun çalışma ortamı | Ev Temeli Kazma Çukurları, derin çukurlar, kesonlar |
| Garanti | 6 ay |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Malzeme | BS900E, premium ve yüksek kaliteli malzeme |
|---|---|
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |
| Kalite | Yüksek kalite, premium |
| kova | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm kova |
| Uzun Erişim (M) | 16m 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E |
|---|---|
| Ön ekler | Kapaklı Kova, Kıskaçlar, Standart Kova |
| Kontrol etmek | Silindir ve Tel Halat |
| Kazma derinliği (m) | 25m 30m 32m |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine göre |
| Uygun Ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| Kazma Derinliği(m) | 6m 8m 10m 12m 14m 15m 16m 18m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Malzeme | LG700, HG785 |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Model | SSB089 |
| Maksimum erişim | 32 metre |
| Uzun Erişim | 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Kova Kapasitesi | 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp |
| Garanti | 6 Ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel ip |
| Malzeme | Daha güçlü Q690D |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 20m 22m 25m 30m 32m |
| kapaklı kova | 1 metreküp 1,5 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |