| Kazma Derinliği | 6m 8m 10m 12m |
|---|---|
| Uygun çalışma ortamı | Ev Temeli Kazma Çukurları, derin çukurlar, kesonlar |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| OEM/ODM | Evet |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | premium kaynak |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| Digging Depth | 6M 8M 12M |
|---|---|
| Çelik Malzeme | Q355B |
| Cylinders | Included |
| Welding | Better Welding |
| Test | Full Tests |
| Uygun bir kazıcı | Cat Hitachi Komatsu Sany |
|---|---|
| tabaklar | Premium plakalar |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Malzeme | Q355B, NM400 malzemesi |
| Kova kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
|---|---|
| Yedek parça | Yüksek Kalite |
| Titreşim | Titreşim Kanıtı |
| Moq | 1 parça / set |
| Uygun ekskavatör (ton) | 6 ton - 66 ton |
| Anahtar kelime | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 6m-16m |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B daha hafif ve daha güçlü |
| Garanti | Teleskopik kol ve silindir için 6 ay |
|---|---|
| Ürün Adı | Ekskavatör için teleskopik kepçe |
| Teknik | Gelişmiş Teknikler |
| Durum | Yeni, Yepyeni |
| Renk | Sarı, kırmızı, mavi, beyaz, müşteri gerektirdiği gibi |
| Özellikleri | Kazı makinesi için teleskopik kol |
|---|---|
| Malzeme | HG785, daha hafif daha güçlü |
| Yüksek verim | - Evet. |
| Hizmet ömrü arası | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton ila 50ton ekskavatör |
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 31m 32m |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kalite |
| Model | SSB005 |
| Durum | Yepyeni |
| Tip | Ekskavatör eki |