| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü malzeme |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kalite | Premium, yüksek kalite |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Özellikleri | Daha derin kazma derinliği |
| kaynak | premium kaynak |
|---|---|
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
| Uygun Ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany vb. |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM / ODM | Evet |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 20m 25m 30m 32m |
| kova | 1cbm 2cbm 2.5cbm clamshell kova / standart kova |
| Anahtar kelime | Teleskoplu kazıcı |
| Kalite | Premium / Yüksek Kalite |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |