| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Evlilik | premium kaynak |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma / kap |
| Kazma Derinliği(m) | 20m 25m 30m 32m |
| kaynak | premium kaynak |
|---|---|
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Kazma Derinliği | 6m 10m 12m 14m 16m 18m |
| Uygun | Keson kazma, ev temel çukurları, derin çukurlar |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kova | standart kova |
| Ağırlık | 10kgs-730kgs |
| Özellikler | Yüksek Etkili ve Daha Uzun Ömürlü |
| Malzeme | HG785 |
|---|---|
| Hizmet ömrü arası | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Verimlilik | Yüksek verim |
| Uygun bir kazıcı | 6 ton ila 50ton ekskavatör |
| Kova. | Kullanılabilir |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| OEM/ODM | Evet |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Yüksek kalite | Evet |
| Uygun Ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Uzun mesafe | 10m 12m 16m |
|---|---|
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Kalite | Ödül |
| Yüksek Etkili | - Evet. |
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, 3 ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler, ünlü marka silindirleri |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |