| Kazma Derinliği(m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | premium kaynak |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma / özelleştirilmiş |
| kaynak | premium kaynak |
|---|---|
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| kova | Clamshell kovası, 2 cbm, 2.5cbm |
| Koruma | Kolay bakım, düşük arıza oranı |
| Verimlilik | Yüksek verim |
| Uygulama | Ekskavatör |
|---|---|
| Marka adı | Zhonghe |
| Parça Adı | Bom/kol/kova silindiri |
| Malzeme | Q355D/Q690D |
| Renk | Müşteri gerektirdiği gibi |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Features | Long reach, high effective and longer life-span |
|---|---|
| Apply to | 20ton |
| Bucket capacity | 0.1 cbm - 1cbm |
| Condition | New |
| Material | Shaogang Q355B |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Tel halat | Kaliteli tel ip muti-iplik |
| Evlilik | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
| Garanti | Teleskopik kol ve silindir için 6 ay |
| Painting | Premium Painting |
|---|---|
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Material | Q355B |
| Patents | CE, ISO9001 |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kova | standart kova |
| Ağırlık | 10kgs-730kgs |
| Özellikler | Yüksek Etkili ve Daha Uzun Ömürlü |
| Yüksek verim | Yüksek verim |
|---|---|
| Çalışma şartı | Kazma Kum Toprağı Siltleri vb. |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Çelik Malzeme | Shaogang Q355B |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler |