| Tel halat | Prim |
|---|---|
| Uygun Ekskavatör Markası | Çeşitli Ekskavatör Markası: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion vb. |
| Testler | Evet |
| Renk | Özelleştirilmiş, kırmızı, sarı, beyaz |
| Garanti | Evet, kol ve silindirler için 6 ay, kova için 3 ay |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Garanti | 6 ay |
| Kaynak | Ödül |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler, ünlü marka silindirleri |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü malzeme |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kalite | Premium, yüksek kalite |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Özellikleri | Daha derin kazma derinliği |
| Uzun mesafe | 10m 12m 16m |
|---|---|
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Kalite | Ödül |
| Yüksek Etkili | - Evet. |
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, 3 ay |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler, daha uzun servis ömrü açıklığı |
| Başvurmak | 20ton - 22ton ekskavatör |
|---|---|
| Uzunluk | 15m - 16m |
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Koruma | Kolay Bakım |
| Verimlilik | Yüksek verim |
| kova | kapaklı kova |