| Ürün adı | Ekskavatör İki Bölümlü Teleskopik Bom |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Hareketli tip | Paletli ekskavatör |
| Malzeme | Q690d |
| Garanti | 1 yıl |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Welding | premium |
|---|---|
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bucket Capacity | 2.2cbm |
| Condition | Brand New |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Uygun ekskavatörler | Cat Hitachi Komatsu Sany |
| Malzeme | Q355B |
| Kazma derinliği (m) | 10m 12m 16m |
| Plates | Shaogang Plates |
| kaynak | premium kaynak |
|---|---|
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
| Uygun Ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany vb. |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| OEM / ODM | Evet |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| kaynak | Premium kaynak, yağ sızıntısı yok |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kalite | Premium, yüksek kalite |
| Kazma derinliği (m) | 20m 25m 30m 32m |
| Anahtar kelime | Teleskoplu kazıcı kolu |
| kova | 2cbm 2.5cbm clamshell kova / standart kova |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
|---|---|
| kova | 2cbm 2.5cbm clamshell kova / çırpma / kap |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |