| Özellikleri | Daha derin kazma derinliği |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü malzeme |
| Anahtar kelime | Clamshell kovası ile teleskopik ekskavatör kolu |
| Garanti | Silindirler ve teleskopik kol için 6 ay |
| Kalite | İlk 1 Premium, Yüksek Kalite |
| Uygun ekskavatör (ton) | 6 ton - 66 ton |
|---|---|
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| Silindir | Premium silindirler |
| Tam test | Evet |
| Anahtar kelime | Kazı makinesi teledipper |
|---|---|
| Tel halat | Prim |
| Uygun Ekskavatör Markası | Çeşitli Ekskavatör Markası: Sany Hitachi Komatsu Zoomlion vb. |
| Satış sonrası hizmet | Evet |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m 35m |
| Digging Depth | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| Clamshell Bucket (cbm) | 1cbm 1.5cbm 2cbm 2.5cbm 3cbm |
| Suitable Excavators | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion etc |
| Design | High Effective design, safe and stable |
| Cylinders | High quality cylinders, longer service life-span |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Koruma | Kolay Bakım |
| Verimlilik | Yüksek verim |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Uzun Erişim | 10m 12m 15m 20m 25m 30m 32m |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Ekskavatör Markası | Komatsu, Sany, Hitachi, Kobelco, Kato vb. |
| Ekleri Taşıyabilir | Makas, Kırıcı, Kırıcı vb. |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
|---|---|
| kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany vb. |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |