| OEM / ODM | Evet |
|---|---|
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Uzun Erişim | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Başvurmak | Tarama, Yıkım Çalışması, Kum Toprak Kaya Kazma |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 12m |
| Özellikleri | teleskopik kol |
| Garanti | 6 ay |
| kova | Bir kova ekleyin |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Garanti | Kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
|---|---|
| Garanti | 6 ay, 24 saat |
| Evlilik | premium kaynak |
| Uzun Erişim | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü, özelleştirilmiş |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | Premium kaynak, tel ip |
| Tel halat | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Uzun Erişim | 10m 20m 21m 25m |
| Malzeme | Q355B/Q690D/Q355NE |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Malzeme | Yüksek güç |
|---|---|
| Şok emici kauçuk | Güney Kore'den ithal edildi |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Motor | Parker motoru |
| Rulmanlar | SKF'nin VA405 Rulmanları |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Uygulama | Bina Mühendisliği |
| Tip | Sıradan Ürün |
| Garanti | 1 Yıl |
| Uzunluk (m) | 15-18M |
| Tip | kova hızlı aksama |
|---|---|
| Parça Adı | Ekskavatör Mekanik çabuk bağlantı elemanı |
| Başvuru | Ekskavatör Ataşmanı |
| Malzeme | Q355B |
| Uygun Ekskavatörler | 4-8 Ton |
| Brand | Zhonghe |
|---|---|
| Type | two-section telescopic arm |
| Condition | New,100%new, new telescopic arm |
| Machine weight | 6-36T |
| Color | Customer's Request |