| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Daha uzun hizmet ömrü açıklığı | Evet |
| OEM / ODM | Evet |
| anahtar kelime | Teleskoplu kazıcı |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Testings | YES |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| High Efficiency | YES |
| Material | LG700 |
| Malzeme | BS900E |
|---|---|
| Anahtar kelime | Kazı makinesi teledipper |
| Tel halat | Prim |
| Clamshell Kovası (CBM) | 1.5cbm 2cbm 3cbm |
| Renk | Özelleştirilmiş |
| Tam test | Evet |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Müşterilerin gereksinimlerine hesaplama |
| Malzeme | LG700 / Q690D |
| OEM / ODM | Evet |
| Malzeme | HG700, Q690D |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 12m 14m 16m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| hortum rulo | Büyütmek |
| Silindir | Premium silindir |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Ürün Adı | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
| OEM/ODM | Kabul edilebilir. |
| Durum | Yeni |
| Renk | müşteri gerektirdiği gibi |
| Material | LG700 |
|---|---|
| Suitable working environment | Digging Deep Pits, House Foundation Pit |
| Digging depth(m) | 12m 14m 16m 18m 20m |
| Longer service life-span | Yes |
| OEM / ODM | Yes |
| OEM/ODM | YES |
|---|---|
| Material | LG700 / HG785 / Q690D |
| Suitable Excavator (ton) | 10ton to 60ton |
| Warranty | YES, 6 Months, 3 Months |
| Digging Depth(m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Durum | Yeni |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kazma derinliği (m) | 10m 12m 16m |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Paket | Ahşap Kılıflar / Kabarcık |
| Malzeme | Q355B Q690D |
| Silindir | Ödül |