| Malzeme | Q355b, Q690D veya istedikçe diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatörü |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma durumu | tünel çalışması |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | tünel işi |
| Durum | Yeni |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
|---|---|
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler, ünlü marka silindirleri |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Koruma | Kolay bakım, düzenli olarak yağ ekle |
| kova | Clamshell Kovası / Hidrolik Grapple |
| Material | Q355B, Q690D, or others as you request |
|---|---|
| Warranty | 6 months |
| Condition | 100%new |
| Apply to | 6-50ton excavator |
| Working con | tunnel work |
| Ürün adı | ekskavatör teleskopik patlama |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Başvurmak | 12-35ton Ekskavatörler |
| Malzeme | Q690d |
| kaynak | Prim |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
| Durum | Yepyeni |
| Tip | teleskopik kol |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi |
| Garanti | 6 ay |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Painting | Premium Painting |
| Cylinders | High Quality Cylinders |
| Color | Yellow, Red, White, Blue, Customized |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Dönen | 360 derece |
|---|---|
| Kalite kontrolü | Sevkiyattan önce% 100 muayene |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Uygun ekskavatör modeli | 4-55 ton |
| Paketi | Ahşap Sandık Ambalaj / Kabarcık |
| Koruma | Kolay Bakım |
|---|---|
| Verimlilik | Yüksek verim |
| kova | kapaklı kova |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |