| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 45-120T |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 45-120T |
| Malzeme | Shaogang Q355b / Q690D |
|---|---|
| Durum | Yepyeni. |
| Özellikleri | teleskopik kol |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Uzun mesafe | 10m 12m 16m |
|---|---|
| ODM/OEM | Kullanılabilir |
| Renk | Özelleştirilmiş kırmızı sarı mavi turuncu |
| Malzeme | Q355B, Q690D, Premium Materyal |
| Üreticisi | - Evet. |
| ODM/OEM | Kullanılabilir |
|---|---|
| Uzun mesafe | 10m 12m 16m |
| Satış sonrası hizmet | Evet, 24 saat mevcut |
| Malzeme | Q355B, Q690D, Premium Materyal |
| Üreticisi | - Evet. |
| Ürün Adı | sürgülü kol |
|---|---|
| Uygun | 3-36Ton |
| Kullanımı | ekskavatör çalışması |
| Malzeme | Q355B |
| Renk | Müşteri gerekli |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 45-120T |
| Malzeme | S355B Daha İyi Kaynak Performansı |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kalite, premium |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş mevcut |
| parça adı | Ekskavatör kapaklı Kova |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, NM400, HARDOX500 isteğe bağlı |
| Genişlik | Özelleştirme |
| Kapasite | 1-1,5 metreküp |
| Uygun ekskavatör | 20-30ton |
| Malzeme | Q690D / HG785 / Q355B |
|---|---|
| Başvurmak | 6 ton - 36 tonluk ekskavatör |
| Durum | Yeni |
| Kalite | Ödül |
| Kazma Derinliği | 6m-16m |