| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Durum | Yeni |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Kazma Derinliği | 6m 8m 10m 12m |
|---|---|
| Uygun çalışma ortamı | Ev Temeli Kazma Çukurları, derin çukurlar, kesonlar |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| OEM/ODM | Evet |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kova | standart kova |
| Ağırlık | 10kgs-730kgs |
| Özellikler | Yüksek Etkili ve Daha Uzun Ömürlü |
| Garanti | 6 aydan bir yıla kadar |
|---|---|
| Kalite | üstün kaliteli aşınmaya dayanıklı |
| Malzeme | BS900E |
| Tel Halatlar | Çok zincirli tel halatlar |
| Uygun ekskavatör | Hitachi Komatsu Cat Sany |
| kaynak | Prim |
|---|---|
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 25m 31m 32m |
| Garanti | 6 ay |
| Model | SSB005 |
| Uygun ekskavatör | 20ton-50ton ekskavatörü |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Standart Kova |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| yedek parçalar | Daha uzun hizmet ömrü ile premium yedek parçalar |
| Kazma Derinliği | 14m 16m 18m |
| Malzeme | LG700 / HG785 |
| Yay hortumu | Prim |
|---|---|
| Malzeme | LG700 / HG785 |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Standart Kova |
| Silindir | Premium silindir |
| Garanti | 6 ay |
| OEM / ODM | Evet |
|---|---|
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay |
| Uygun ekskavatör markaları | Hitachi Komatsu Kato Sany Zoomlion Kobelco |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Ödül | Evet |
| Features | High Effective and Longer Life-span |
|---|---|
| Cylinders | High Quality Improved Cylinders |
| Material | Q355B, High quality steel material |
| Warranty | 6 Months for The Arm |
| Digging Depth(m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Ürün adı | Ekskavatör Teleskoplu Kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Kasnak | Yüksek kalite |
| Kazma Derinliği | 20m 25m 30m 32m |
| Yüksek verimlilik | Evet |