| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-100ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | ekskavatör teleskopik bom |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Özellikler | Uzun Erişim ve Daha Uzun Hizmet Ömrü |
| Kazma derinliği (m) | 12m 18m 20m 22m 25m |
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Renk | Özelleştirilmiş, Kırmızı, Mavi, Sarı vb |
| Malzeme | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 8m 10m 15m 16m 18m 20m 22m |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| Ekskavatör Modeli | 10ton - 100ton |
| Uygun ekskavatörler | 6Ton - 200Ton |
|---|---|
| Ekskavatör Markaları | Hitachi Komatsu Sany Zoomlion Cat vb. |
| OEM / ODM | Evet |
| Uzun Erişim | 10m 12m 16m 18m 20m |
| Tablo | Sarı, Kırmızı, Mavi, Beyaz vb |
| Material | High Strength & Strong |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kalite |
| Şok emici kauçuk | Güney Kore'den ithal edildi |
| Rulmanlar | SKF'nin VA405 Rulmanları |
| sıkıştırma silindiri | En büyük çapı |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Uygun ekskavatör modeli | 10 ton - 65 tonluk ekskavatör |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Kazma Derinliği | 10m, 18m, 20m, 25m, 30m, 32m |
| Garanti | Kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Silindirler | Yüksek kaliteli silindirler |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, Çoklu Halat |
| OEM / ODM | Evet |
| Tasarım | Düzgün çalışın yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 15m 18m 20m 22m 30m 32m |
|---|---|
| kapaklı kova | 0,8 metreküp 1 metreküp 2 metreküp 2,5 metreküp 3 metreküp |
| Başvuru | Evin Temel Çukurlarını Kazmak, Derin Çukurlar |
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel halat muti telli |
| Malzeme | BS900E, Çoklu Halatlı, Genişletilmiş Makara |
| Malzeme | LG700, BS700, Q690D |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 8m 10m 15m 16m 18m 20m 22m |
| Kova kapasitesi | 0.4m3, 0.6m3, 1.5m3, 2m3, 2.2m3 |
| Ekskavatör Modeli | 10ton - 100ton |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Kovanın Kapasitesi | 2.2cbm |
| Model | SSB089 |
| Garanti | 6 ay |
| Kaynak | Ödül |