| Features | Telescopic |
|---|---|
| Material | BS900E, Stronger |
| Model | Excavator Telescopic Boom Telescopic Arm 09 |
| Suitable Excavators | 25ton - 66ton |
| Suitable Brands | Hitachi Komatsu Sany Kato Zoomlion etc |
| Malzeme | Shaogang Q355b / Q690D |
|---|---|
| Durum | Yepyeni. |
| Özellikleri | teleskopik kol |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Maksimum Kazma Derinliği | 6m, 8m, 10m, 12m |
| Durum | Yeni, yepyeni |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garanti | Kayar kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton ekskavatör |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion vb. |
| Garanti | Kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi, siyah |
| Garanti | 6 ay |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Kalite | Yüksek Kalite |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Tel halat | Yüksek kaliteli tel ip |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma |
| Evlilik | premium kaynak |
| Kazma Derinliği(m) | 20m 25m 30m 32m |
| Kazma Derinliği(m) | 6m 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
|---|---|
| Ekskavatör modeli | 6 ton - 55 ton |
| Malzeme | Q355B, Q690D |
| OEM / ODM | Evet |
| Yüksek Verimlilik | Evet |
| Malzeme | Q355B |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi |
| Garanti | 6 ay |
| Uygun eksavtorlar | Cat Hitachi Komatsu Sany Zoomlion |
| Kazma derinliği (m) | 8m 10m 12m 14m 16m |
| Ekler | Kova / clamshell kova / çırpma özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 6 Ay |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Evlilik | Premium kaynak, tel ip |
| Tel halat | Daha uzun hizmet ömrü açıklığı |
| Malzeme | BS900E, Premium |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 25m - 32m |
| Uygun çalışma ortamı | Ev Temeli Kazma Çukurları, derin çukurlar, kesonlar |
| Garanti | 6 ay |
| Yüksek verimlilik | Evet |