| Tube Material | premium BS900E |
|---|---|
| Counterweight | Customized |
| Bucket Capacity | 0.6CBM 1CBM 2CBM 3CBM 4CBM |
| Model | SSB078 |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Durum | Yepyeni. |
|---|---|
| Model | SSB089 |
| Maksimum erişim | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Warranty | 6 Months |
| Bölüm Sayısı | 3 Bölüm |
| Ürün adı | ekskavatör teleskopik patlama |
|---|---|
| Kalite | Yüksek kaliteli |
| Hareketli tip | Paletli Ekskavatör |
| Başvurmak | 12-35ton Ekskavatörler |
| Malzeme | Q690d |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | tünel işi |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 6-50ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | tünel işi |
| Durum | Yeni |
| kaynak | Prim |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
| Durum | Yepyeni |
| Tip | teleskopik kol |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Condition | Brand New |
|---|---|
| Model | SSB0011 |
| Maximum Reach | 12m 18m 20m 31m 32m |
| Welding | premium |
| Bucket Capacity | 1.5cbm 2cbm |