| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
|---|---|
| OEM/ODM | Evet |
| Garanti | Evet, 6 ay, 3 ay |
| Kazma derinliği (m) | 10m 12m 14m 16m 18m 20m |
| Paketi | Evet, kabarcık, ahşap kılıflar |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 45-120T |
| Number Of Sections | 3 Sections |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Certificate | Yes |
| Warranty | 6 Months |
| Welding | Strong |
| Kova kapasitesi | 0.1 cbm - 1cbm |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m |
| Durum | Yeni |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Malzeme | Shaogang Q355B |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 4m, 8m, 10m, 12m, 16m |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 65 ton |
| Durum | Yeni |
| Özellikleri | Uzun erişim, sert kum kazma, kolay taşıma |
|---|---|
| Garanti | Kayar kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Başvurmak | 3 ton - 55 ton |
| Kovanın Kapasitesi | 0.1 cbm - 2 cbm |
| Durum | Yeni |
| Welding | Better Welding |
|---|---|
| Type | Excavator Attachment |
| Number Of Sections | 3 Sections |
| Maximum Reach | 18M 20M 25M 30M 32M |
| Warranty | 6 Months for Arm |
| Kova kapasitesi | 0,4 metreküp, 0,6 metreküp, 1,5 metreküp, 2,2 metreküp, 2,5 metreküp |
|---|---|
| Satış sonrası hizmet | Mevcut |
| Maksimum erişim | 25m 30m 32m |
| Garanti | 6 ay |
| kaynak | premium kaynak |
| Silindirler | Yüksek kaliteli geliştirilmiş silindirler |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, kova için 3 ay |
| Anahtar kelime | Satılık teleskopik kol |
| OEM / ODM | Kullanılabilir |
| Parça Adı | Kavma makinesi uzun uzanma dalga kolu |
|---|---|
| Malzeme | Q355B/Q690 |
| Uygulanabilir Endüstriler | Enerji & Madencilik & Yıkım |
| Uygun ekskavatör | 6-15 Ton |
| Uzunluk | 7-14m |