| OEM | Sağlanan OEM Hizmetleri |
|---|---|
| Dönüş açısı | 360 derece |
| Kalite Kontrolü | Sevkiyat öncesi %100 muayene |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 4-55 ton |
| silindir | 2 silindir |
| OEM | Sağlanan OEM Hizmetleri |
|---|---|
| Dönüş açısı | 360 derece |
| Kalite Kontrolü | Sevkiyat öncesi %100 muayene |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 4-55 ton |
| silindir | 2 silindir |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Maksimum Kazık Açısı | Yaklaşık 160 Derece |
|---|---|
| Uygun Ekskavatör Modeli | 20 Ton - 85m |
| Güç Kaynağı | Hidrolik |
| Kaynak | Güçlü Kaynak |
| Garanti | 6 ay |
| kova | Kullanılabilir |
|---|---|
| Kova silindiri | Kullanılabilir |
| Satış sonrası hizmet | Kullanılabilir |
| Durum | Yeni |
| Garanti | Kol ve patlama için 6 ay |
| parça adı | Ekskavatör kapaklı Kova |
|---|---|
| Malzeme | Q355B, NM400, HARDOX500 isteğe bağlı |
| Genişlik | Özelleştirme |
| Kapasite | 1-1,5 metreküp |
| Uygun ekskavatör | 20-30ton |
| Uzun Erişim (M) | 18m 20m 25m 30m 32m |
|---|---|
| kova | 1.5cbm 2cbm 2.5cbm kova |
| Malzeme | BS900E, Premium Malzeme |
| Garanti | Teleskopik kol için 6 ay ve kova için 3 ay |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli konektörler kalınlaşmış |
| Dönme açısı | 360 derece |
|---|---|
| Uygun ekskavatör modeli | 4-55 ton |
| Bakım | Daha Az Bakım |
| Kalite kontrolü | Sevkiyattan önce% 100 muayene |
| Paketi | Ahşap Sandık Ambalaj / Kabarcık |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
|---|---|
| Paketi | Ahşap Sandık Ambalaj / Kabarcık |
| Silindir | 2 silindir |
| Dönen | 360 derece |
| Dönme açısı | 360 derece |
| Malzeme | prim Q355B |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Başvuru | Hurda Çelik Yakalama |
| Başvurmak | 10-60 tonluk ekskavatör |
| Uzunluk | 10-25m |