| Uygun ekskavatör | 20 tonluk ekskavatör veya üstü |
|---|---|
| Kazma Derinliği | 25m 30m 32m |
| Ön ekler | Clamshell Kovası / Grapple / Standart Kova |
| Malzeme | BS900E, Q355B, daha hafif ve daha güçlü |
| Başvurmak | Kazma Kum, toprak, silt vb. |
| marka | Kaiping Zhonghe Makineleri |
|---|---|
| Parça Adı | Hidrolik Hızlı Bağlantı |
| Uygulama | Ekskavatör ataşmanlarını değiştirin |
| uygun makine | 10 ton - 30 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | Q355B |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Teleskopik Boom |
| Durum | Yeni |
| Uygulama | Hurda Çelik Yakalama |
|---|---|
| Durum | Yeni |
| Garanti | 6 ay |
| Başvurmak | 10-60 tonluk ekskavatör |
| Malzeme | prim Q355B |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Başvurmak | 10-60 tonluk ekskavatör |
| Durum | Yeni |
| Uzunluk | 10-25m |
| Uygulama | Hurda Çelik Yakalama |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| Özellikleri | Daha derin kazma derinliği |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü malzeme |
| Anahtar kelime | Clamshell kovası ile teleskopik ekskavatör kolu |
| Garanti | Silindirler ve teleskopik kol için 6 ay |
| Kalite | İlk 1 Premium, Yüksek Kalite |
| Durum | Yeni,%100 yeni,Yeni uzun erişimli bom ve kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-120T |
| kaynak | premium kaynak |
|---|---|
| silindir | Yüksek kaliteli silindirler |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | Kol için 6 ay |
| Tel halat | Çoklu iplikli tel ip |
| Uygun ekskavatörler | 20ton - 120ton |
| Konnektörler | Yüksek kaliteli ve kalınlaştırılmış konektörler |