| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Teleskopik Boom |
| Durum | Yeni |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D veya İstediğiniz Gibi Diğerleri |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Durum | Yeni |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 20 Ton - 85 Ton |
| Maksimum Kazık Kaldırma Yüksekliği | 13,5m, 15,8m, 19m, 24M |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 11-25m |
| Başvurmak | 20-85ton ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| kova | Clamshell kovası / çırpma / kap |
|---|---|
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Koruma | Kolay Bakım |
|---|---|
| Verimlilik | Yüksek verim |
| kova | kapaklı kova |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| silindir | Yüksek kaliteli silindir |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
|---|---|
| kova | Clamshell kovası / çırpma / kap |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Birinci Sınıf Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| kova | 1.5cbm 2cbm clamshell kova / çırpma / kap |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Koruma | Kolay Bakım, Yağlayıcı Ekle |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
| Verimlilik | Yüksek verimlilik, yüksek etkili |
|---|---|
| kova | 2cbm 2.5cbm clamshell kova / çırpma / kap |
| Cylinder | High quality cylinders, famous brand cylinders |
| Kazma derinliği (m) | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Dönen | 360 derece |
|---|---|
| Kalite kontrolü | Sevkiyattan önce% 100 muayene |
| Oem | Sağlanan OEM Hizmetleri |
| Uygun ekskavatör modeli | 4-55 ton |
| Paketi | Ahşap Sandık Ambalaj / Kabarcık |