| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Uygun ekskavatör modeli | 6 ton - 200 ton |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
| Teknik Destek | Evet |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Ekler | Makas / Kırıcı / Kırıcı |
| Başvuru | Yıkım İnşaat İşi |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Teknik Destek | Evet |
| Malzeme | Q355B Veya Q690D Veya İstediğiniz Gibi |
|---|---|
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Uygun ekskavatör modeli | 6 ton - 200 ton |
| Ekler | Makas / Kırıcı / Kırıcı |
| Garanti | L1000*W85*H105mm 1m uzunluğunda |
| Malzeme | LG700 / BS900E |
|---|---|
| Ön Ataşmanlar | Kapaklı Kova, Standart Kova |
| Ekskavatör Modeli | 6 ton - 200 ton |
| Kazma Derinliği(m) | 10m 12m 16m 18m |
| Renk | özelleştirilmiş |
| Tasarım | Yüksek etkili tasarım, güvenli ve istikrarlı, teleskopik uzun erişim |
|---|---|
| kaynak | Premium kaynak, kolay çatlama değil |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
| Kazma Derinliği | 18m 20m 25m 30m 32m |
| Uygun ekskavatörler | Hitachi Komatsu Sany vb. |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |
|---|---|
| Uygun ekskavatör modeli | 10 ton - 65 tonluk ekskavatör |
| Renk | Kırmızı, Sarı, Mavi Beyaz Özelleştirilmiş |
| Kazma Derinliği | 10m, 18m, 20m, 25m, 30m, 32m |
| Garanti | Kol için 6 ay, kova için 3 ay |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
|---|---|
| Tel halat | Mutiple - Yuvarlak Tel Halat, Daha Uzun Servis Ömrü SPAN |
| Uygun ekskavatörler | 20ton - 120ton |
| OEM/ODM | Kullanılabilir |
| Malzeme | BS900E, daha hafif ve daha güçlü |