| OEM | Sağlanan OEM Hizmetleri |
|---|---|
| Dönüş açısı | 360 derece |
| Kalite Kontrolü | Sevkiyat öncesi %100 muayene |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 4-55 ton |
| silindir | 2 silindir |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |
| Dönme açısı | 360 derece |
|---|---|
| Uygun ekskavatör modeli | 4-55 ton |
| Bakım | Daha Az Bakım |
| Kalite kontrolü | Sevkiyattan önce% 100 muayene |
| Paketi | Ahşap Sandık Ambalaj / Kabarcık |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Başvurmak | 20-50tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Ürün Adı | Kazı makinesi Teleskopik Boom |
| Durum | Yeni |
| Durum | Yeni,%100 yeni, yeni teleskopik kol |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi Destek, Video Teknik Destek |
| Kovanın Kapasitesi | 0.9m3,0.4-0.5CBM,0.2-6m3 |
| Makina ağırlığı | 6-36t |