| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Kova | 0.5cbm 0.8 cbm 1 cbm 1.5cbm |
| Uygun ekskavatör | 20ton 25ton 30ton 55ton 60ton |
| Renk | Kırmızı, sarı, mavi beyaz özelleştirilmiş |
| Kova silindiri | Yüksek kalite |
| Silindirler | Yüksek kaliteli geliştirilmiş silindirler |
|---|---|
| Kazma derinliği (m) | 6m, 12m, 16m, 18m |
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, kova için 3 ay |
| Anahtar kelime | Satılık teleskopik kol |
| OEM / ODM | Kullanılabilir |
| Malzeme | Shaogang markası Q355b, Q690D |
|---|---|
| Garanti | Kol ve silindir için 6 ay, kova için 3 ay |
| kolay kurulum | - Evet. |
| Kolay bakım | - Evet. |
| Silindirler | Yüksek kaliteli geliştirilmiş silindirler |
| Renk | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| Garanti | 6 ay |
| Daha uzun hizmet ömrü açıklığı | Evet |
| OEM / ODM | Evet |
| anahtar kelime | Teleskoplu kazıcı |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m |
| Uygun ekskavatörler | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Renk | Beyaz Sarı Mavi Kırmızı vb. |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Yüksek verimlilik | Evet |
| Kazma Derinliği | 8m 10m 12m 14m |
| Uygun ekskavatörler | 6ton 20ton 30ton 40ton 55ton |
| Renk | Beyaz Sarı Mavi Kırmızı vb. |
| Garanti | 6 ay |
|---|---|
| Başvurmak | 10-60 tonluk ekskavatör |
| Durum | Yeni |
| Uzunluk | 10-25m |
| Uygulama | Hurda Çelik Yakalama |
| Renk | Özel Sarı Kırmızı Turuncu Beyaz |
|---|---|
| Uygun bir kazıcı | 55ton 65ton 120ton ekskavatörü |
| Malzeme | Premium Q355B, Q690D, Q355ne |
| Satış sonrası hizmet | Çevrimiçi destek, Video teknik desteği |
| Garanti | Kol ve patlama için 6 ay |
| OEM | Sağlanan OEM Hizmetleri |
|---|---|
| Dönüş açısı | 360 derece |
| Kalite Kontrolü | Sevkiyat öncesi %100 muayene |
| Uygun Ekskavatör Modeli | 4-55 ton |
| silindir | 2 silindir |
| Malzeme | Q355B, Q690D veya istediğiniz gibi diğerleri |
|---|---|
| Uzunluk | 17m, 20m, 25m, 30m |
| Başvurmak | 25 ton - 67 tonluk ekskavatör |
| Garanti | 6 ay |
| Çalışma şartı | binaları yıkmak |